прО нас

двойной разделитель

Національні Білоруські традиції це використання унікальних традиційних рецептів, визнаних багатьма поколіннями, у поєднанні з сучасними технологіями та з дотриманням найвищих стандартів якості.

Історія компанії

двойной разделитель

80 років тому Білоруські кулінари вперше скуштували французський соус під назвою «майонез». Вони доповнили його ароматом місцевих інгредієнтів та отримали унікальне поєднання смаку, який не зустрічається ніде у світі і до цього дня.

Вся продукція торгової марки «Нацыянальныя  беларускія   традыцыі» це втілення кулінарного мистецтва, що пройшло крізь роки.

Майонези, майонезні соуси, кетчупи та гірчиця «Ядрена», що випускаються під торговою маркою «Нацыянальныя  беларускія   традыцыі», поза сумнівом, є успішним результатом колегіальної роботи спеціалістів двох країн: R&D відділу ФІРМИ «ОЛIС ЛТД» Україна та наукових співробітників РУП «Науково – практичний центр Національної академії наук Білорусії з продовольства».

Основою для розробки рецептур були використані СТБ (СТАНДАРТИ БІЛОРУСІЇ), що характеризуються високими вимогами з якості та безпеки харчової продукції.

Ретельний вхідний контроль сировини та матеріалів, поетапний лабораторний контроль кожної стадії технологічного процеса і готової продукції, а також додатковий наглядовий контроль акредитованими лабораторіями підтверджують відповідність продукції ТМ «Нацыянальныя  беларускія   традыцыі» вимогам України і Білорусії.

Якість наших продуктів визнана не тільки в Україні, але і далеко за її межами. Ми цінуємо довіру та повагу наших споживачів, які обирають продукцію  виготовлену за Національними білоруськими традиціями.

Місія

Створення правильної культури вживання продуктів, виготовленних за Національними Білоруськими традиціями.

Стати найкращими виробниками продукції, що виготовлена за білоруськими рецептурами та задовольнити вишукані смаки наших споживачів. 

о тм белорусские традиции
о торговой марке белорусские традиции

Цінності

  • Відкритість
  • Довіра споживачів
  • Професіоналізм
разделитель

контакти

Підписатись на новини